Volg gratis inspiratiesessies bij Digitopia op 22 juni - Meld je vrijblijvend aan

Lees meer
1280

Bestemming X: een match met onze digitale visie

We zijn zeer dankbaar dat we onze creativiteit kwijt kunnen in dit prestigieuze project. Het benadrukt nog maar eens de polyvalentie van digital signage.

Tien kandidaten gaan in het gloednieuwe, spannende VTM-programma ‘Bestemming X’ het reisavontuur van hun leven aan. Dit nieuwe prestigeproject van VTM waarin tien Vlamingen hun exacte locatie moeten achterhalen. Wie daarin slaagt, kan 50.000 euro winnen. Het strijdtoneel? Een geblindeerde bus van veertien meter. En tegelijkertijd heel Europa. Of niet, want al meteen blijkt dat niets is wat het lijkt.

Wat een digitaal avontuur is dit… Proficiat Geronimo Productions met de lancering van Bestemming X! Digitopia was in het allergrootste geheim actief bij deze productie. Het is bijzonder om mee te mogen denken en werken aan dit verhaal.

Ons team was onder meer betrokken bij

  • Control Room Interface en interactieve software van waaruit Kevin presenteert
  • Interactieve kaart van het exit-spel waarmee de ranking wordt bepaald
  • Volledige software-suite waarmee het exit-spel elke aflevering wordt gespeeld en bepaalt wie er afvalt (met veel instelmogelijkheden voor de redactie)
  • Realtime route van de bus op een interactieve kaart via interactieve routeplanner voor de redactie
  • Visualisatie van de ranking tijdens het exit-moment
  • Meerdere exit-bepalende interactieve games die in volgende episodes aan bod gaan komen
  • Beaulieu gebruikt ons interactief concept op beurzen

    Beaulieu gebruikt ons interactief concept op beurzen

    Volledig op maat gemaakte oplossingen op basis van RFID-technologie. Van ontwikkeling tot meubilair, Digitopia ontzorgt volledig. De digital signage displays van alle sites in de wereld worden centraal beheerd vanuit België.

    Ontdek deze referentie
  • Nespresso: laat zich ondersteunen door onze robots

    Nespresso: laat zich ondersteunen door onze robots

    Wil je meer werk maken van de klantbeleving in je winkel? Zorg dan dat iemand anders de meest gestelde vragen in je winkel beantwoordt. Een robot bijvoorbeeld, zoals Temi.

    Ontdek deze referentie
  • Floorify: interactiviteit heruitgevonden

    Floorify: interactiviteit heruitgevonden

    Voor een winkelconcept met lades hebben we elk product voorzien van een custom-made beacon samen met een magneet. Bij het wegtrekken van de sensor op de lade, en het verbreken van het magnetisch veld, wordt een pulse gestuurd naar het scherm erboven.

    Ontdek deze referentie
  • Kledingketen JBC zet in op signage en interactiviteit

    Kledingketen JBC zet in op signage en interactiviteit

    Een aantal jaren geleden werkte JBC een vijfjarenplan uit voor de renovatie van al zijn winkels. Een van de sleutelelementen van dit project was de customer journey in de winkel verbeteren.

    Ontdek deze referentie
  • 


s-Lim: slimme regio Limburg kiest voor een groot display netwerk

    s-Lim: slimme regio Limburg kiest voor een groot display netwerk

    Een slimme stad of gemeente verzamelt gegevens (bv. over mobiliteit, milieu en klimaat, energieverbruik, enz.) om haar beleid te kunnen (her)oriënteren. Met de inzet van slimme digitale schermen kunnen we deze schat aan informatie op een zeer toegankelijke manier aanbieden.

    Ontdek deze referentie

Inspiratiesessies bij Digitopia op 22 juni

Ontdek hier de sessies die we geven!

Lees meer